בועז_1שמי בועז לזניק

במקצועי אני מסייע לאנשים בשיקום וחזרה לאורח חיים פעיל ובריא לאחר פציעות ספורט או בעיות אורטופדיות הנגרמות מטראומה , עומס יתר, הזנחה או אימון שגוי.

תהליך הטיפול מורכב מתשאול מקיף מקדים והערכה תפקודית , מתן טיפול מותאם אישית בקליניקה הפרטית שלי והמשך ליווי והתווית דרכי אימון על מנת למנוע פציעות בעתיד. אני מאמין כי תהליך טיפולי צריך להיות מלווה בהקשבה ויחס אישי, לצד מקצועיות וידע מעמיק במדעי הטיפול והאימון הגופני.

האהבה שלי לספורט החלה עוד בילדותי כאשר פגשתי את עמי ניב, מורי ורבי ומייסד שיטת AIKI קרב מגע . בהדרכתו למדתי את השיטה וכשהתבגרתי עסקתי גם בהדרכתה וכיום אני בעל חגורה שחורה דאן 3 .

לאחר שרותי הצבאי כלוחם , מדריך לוחמה בטרור ומדריך קרב מגע ביחידה מובחרת המשכתי באימוני הקרב מגע, חדר כושר וריצות שדה. עברתי קורס מדריכי חדר כושר גופני ובריאות ועבדתי במספר חדרי כושר כמאמן כושר אישי וקבוצתי במקביל ללימודים לתואר ראשון במנהל עסקים.

במהלך עבודתי כמאמן בחדר כושר נתקלתי בלא מעט מתאמנים שסבלו מפציעות שנגרמו בעיקר כתוצאה מאימונים שגויים ולא מותאמים . מתאמנים רבים פנו אליי בניסיון לקבל פתרון מתאים בכדי שיוכלו לחזור לשגרת אימונים ללא סבל מפציעות, אך לצערי לא היה לי אז הידע הנדרש בכדי לעזור להם .עובדה זאת ולצדה העובדה שאני כספורטאי סבלתי מפציעות שונות כגון דלקת בכתפיים, כאבי ברכיים, נקע בקרסול, מתיחות שריר ועוד הבעירו בי את הרצון ללמוד ולהיות מסוגל לעזור לאנשים להתגבר על פציעות ובעיות אורטופדיות ולנהל אורח חיים בריא, פעיל ומהנה.

כיום אני בוגר לימודי ספורט-תרפיה , מעסה רפואי מתקדם (בכיר) וקינזיולוגיה יישומית במכון וינגייט ומקפיד להמשיך ללמוד טכניקות טיפול מתקדמות נוספות ע"מ לתת למטופלי את המענה הטוב ביותר הקיים בתחום.

לשמחתי הרבה , קהל המטופלים והמתאמנים שלי מעידים על כך שסייעתי להם להתגבר על פציעות ובעיות פיזיולוגיות שונות ובזכותי חזרו באופן מהיר לשגרת חיים מלאה ואימונים גופניים.

"אני מאמין " – טיפול נכון, עבודה נכונה והתמדה מביאים לתוצאות. למטופלי אני תמיד אומר : היה תמיד קשוב לגוף, הכר את מגבלותיך, שפר את יכולותיך וביצועיך הפיזיים , דע לטפל בעצמך… כך תוכל להימנע מפציעות ולחיות בגוף בריא ותקין באורח חיים ספורטיבי.

אני מזמין אתכם לשוחח עמי , להיפרד מהכאבים הטורדניים וליהנות מאורח חיים בריא.